Uroczystość wręczenia certyfikatów absolwentom Akademii Dyplomacji oraz Post-Akademii Dyplomacji

01.07.2022 - 12:39, aktualizacja 01.07.2022 - 12:42
Redakcja: AJS
Tagi: Akademia Dyplomacji

W piątek 1 lipca 2022 roku w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się ceremonia wręczenia certyfikatów absolwentom VIII edycji Akademii Dyplomacji oraz IV edycji Post-Akademii Dyplomacji. Uczestnicy przyjmą certyfikaty z rąk dr Katarzyny Tryndy, prof. UŚ – prorektor ds. kształcenia i studentów  UŚ.

Akademia Dyplomacji to program realizowany od 8 lat w Uniwersytecie Otwartym UŚ. Dedykowany jest osobom zainteresowanym dyplomacją, protokołem dyplomatycznym, międzynarodowymi stosunkami politycznymi i gospodarczymi. Wykłady prowadzą wybitni naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego i innych ośrodków naukowych, a także eksperci związani z dyplomacją i polityką zagraniczną.

4 lipca rusza nabór do kolejnej edycji Akademii Dyplomacji.