USil Career Day 2024

11.04.2024 - 13:41, aktualizacja 16.04.2024 - 15:02
Redakcja: OO

25 kwietnia 2024 roku odbędzie się USil Career Day – wydarzenie w formie online skierowane do osób z zagranicy zainteresowanych pracą na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Na stronie wydarzenia będzie można między innymi zapoznać się z charakterystyką poszczególnych wydziałów oraz posłuchać, jak wygląda rekrutacja i proces zatrudnienia obcokrajowców. Podczas USil Career Day posłuchamy zagranicznych pracowników i pracowniczek uniwersytetu opowiadających o swoich badaniach oraz życiu w Polsce.

Wydarzenie będzie okazją, by poznać możliwości, jakie stwarza praca w uniwersytecie zlokalizowanym w centrum Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024. Zarejestrowani uczestnicy i uczestniczki będą mogli zadawać gościom i gościniom pytania w formie chatu.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Obowiązuje rejestracja przez formularz dostępny na stronie: USil Career Day 2024 – welcomepoint.