Warsztaty dotyczące kreatywności

19.01.2017 - 14:37, aktualizacja 19.01.2017 - 14:37
Redakcja: admin

25 stycznia 2017 r. w godz. od 9.00 do 17.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala nr 133) odbywać się będą „Warsztaty kreatywności”, które poprowadzą Agnieszka Dunaj – kierownik Biura Karier UŚ oraz Małgorzata Chatys – doradca zawodowy w Biurze Karier

Głównym celem szkolenia jest pobudzenie potencjału twórczego, jaki drzemie w każdym z nas i wykorzystanie go w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, że kreatywne rozwiązania są w zasięgu ręki.

Podczas spotkania omówione zostaną m.in.:

• sposoby tworzenia kreatywnych rozwiązań,
  • techniki myślenia kreatywnego,
  • sposoby pobudzania kreatywność i pokonywania kłopotów z „wyjściem poza schemat”.

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłaszać telefonicznie pod numerem: 32 359 20 32 lub elektronicznie wysyłając e-mail na adres: malgorzata.chatys@us.edu.pl.