Warsztaty online pt. „Jak nie wpaść w pułapki stereotypów, wychowując lub pracując z dziećmi”

23.03.2023 - 13:46, aktualizacja 24.03.2023 - 14:25
Redakcja: OO

28 marca 2023 r. w godz. 17.00–19.00 odbędą się warsztaty online pt. „Jak nie wpaść w pułapki stereotypów, wychowując lub pracując z dziećmi”, które poprowadzi Aleksandra Dzierzawska z Fundacji Kosmos dla Dziewczynek

Celem jest pokazanie – na podstawie danych z badań naukowych – jak stereotypy oddziałują na dzieci od najwcześniejszych lat, jakie ma to przełożenie na ich samoocenę, poczucie własnej wartości czy wybory, a także jak stereotypy wpływają na ich przyszłość, a zatem przyszłość naszego świata.

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu prowadzonego wspólnie przez Uniwersytet Śląski oraz Miasto Katowice, przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

grafika promująca warsztaty dot. stereotypów