Warsztaty z pracy aktorskiej „Lepiej zagrać niż odegrać”

30.04.2024 - 08:48, aktualizacja 30.04.2024 - 08:48
Redakcja: wc-a
Tagi: sztuka

W piątek 10 maja 2024 roku od godz. 15.00 do 17.00 w sali sportowej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53) odbędą się bezpłatne warsztaty z pracy aktorskiej „Lepiej zagrać niż odegrać”.

Wydarzenie jest skierowane do studentów Uniwersytetu Śląskiego. Obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zajęcia zostaną poprowadzone przez dwójkę pasjonatów sztuki z doświadczeniem scenicznym: Wojciecha Adamskiego (skupiającego się głównie na pracy aktorskiej i pracy z ciałem) i Ewę Śrutek (skupiającą się głównie na tańcu).

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak może wyglądać praca nad wyrażaniem siebie poprzez sztukę. Prowadzący będą wspomagać w wyrażaniu własnych emocji, poszukiwaniu siebie oraz budowaniu zaufania (do siebie i innych) poprzez różne ćwiczenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o zabranie ze sobą stroju sportowego.

Plakat promujący wydarzenie. Wszystkie informacje zawarto w treści wpisu