[ODWOŁANY] Webinar prof. Temple Grandin: „Różne typy umysłów w rozwoju”

30.09.2021 - 09:13, aktualizacja 05.10.2021 - 19:25
Redakcja: OO

UWAGA! Webinar został odwołany. Więcej informacji na temat odwołania bądź przełożenia wydarzenia pojawi się już wkrótce.

W ramach kampanii społecznej „Świadomy UŚ. Otwartość” odbędzie się webinar pt. „Różne typy umysłów w rozwoju”, który poprowadzi prof. Temple Grandin – profesor na Colorado State University, autorka bestsellerów. Jako osoba z autyzmem jest zaangażowana w popularyzację wiedzy o tym zaburzeniu. Na podstawie jej historii powstał film fabularny pt. „Temple Grandin”, który otrzymał Złoty Glob oraz liczne nominacje do innych nagród.

Webinar będzie tłumaczony na język polski oraz język angielski. Transmisję będzie można obejrzeć na Facebooku oraz na kanale YouTube Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z kolei 15 października 2021 roku na Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE on-line będzie dostępna retransmisja z napisami w języku polskim i angielskim.