Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Webinarium „Dodatkowe zasilanie wód podziemnych (MAR)”

12.10.2020 - 14:42, aktualizacja 13.10.2020 - 12:25
Redakcja: MJ
Tagi: DEEPWATER project, projekt DEEPWATER, underground water supply, webinar, webinarium, zasilanie wód podziemnych

W ramach międzynarodowego projektu DEEPWATER-CE, realizowanego w Polsce przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, organizowane jest pierwsze webinarium, skierowane do osób zainteresowanych tematyką dodatkowego zasilania warstw wodonośnych. Szkolenie jest bezpłatne i będzie prowadzone w języku polskim.

Spotkanie online odbędzie się 15 października 2020 roku o godz. 10.00 za pośrednictwem platformy My Own Conference. W programie zaplanowano zaprezentowanie podstaw i zasad działania sztucznego zasilania wód podziemnych (z ang. Managed Aquifer Recharge – MAR) oraz przykłady dobrych praktyk stosowania MAR, będących efektem raportu pt. Collection of good practices and benchmark analysis on MAR solutions in the EU, wykonanego w ramach projektu DEEPWATER-CE Interreg Europa Środkowa, z którym można się zapoznać na stronie projektu https://www.interreg-central.eu/Content.Node/DEEPWATER-CE.html.

Rejestracja prowadzona jest na stronie https://go.mywebinar.com/wvqt-bsql-dkjn-dbsv i potrwa do 14 października. Na potrzeby udziału w spotkaniu w trakcie procesu rejestracji należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz nazwę firmy (można wpisać też osoba prywatna). Po wypełnieniu powyższych danych uczestnik otrzyma na podany adres mailowy informację o pomyślnym zarejestrowaniu się oraz dostęp do spotkania.

return to top