Webinarium pt. „Szanse i wyzwania partnerstwa publiczno-prywatnego w okresie postpandemicznym”

28.12.2021 - 13:36, aktualizacja 28.12.2021 - 13:53
Redakcja: wc-a
Tagi: biznes, pandemia, webinarium

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Stowarzyszenie „ProSilesia” zapraszają do udziału w webinarium pt. „Szanse i wyzwania partnerstwa publiczno-prywatnego w okresie postpandemicznym”, które rozpocznie się 3 lutego 2022 roku o godz. 10.00.

Nowa rzeczywistość ekonomiczno-społeczna stwarza interesujące warunki do wykorzystywania partnerstwa publiczno-prywatnego w działalności sektora publicznego, w tym jednostek samorządu terytorialnego. Kluczowe znaczenie dla rozwoju inwestycji publicznych posiada również polityka Unii Europejskiej zaprezentowana w Nowym Europejskim Zielonym Ładzie oraz w Nowej Strategii Przemysłowej dla Europy.

W ramach webinarium przedstawione zostaną aktualne wyzwania stojące przed sektorem publicznym, jak również szanse, jakie stwarza wykorzystanie współpracy publiczno-prywatnej.

Jednym z uczestników spotkania będzie dr hab. Michał Kania, prof. UŚ z Wydziału Prawa i Administracji.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Osoby zainteresowane wzięciem w nim udziału muszą się zarejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego.