„Witamina K jak KREATYWNOŚĆ” – wydarzenie realizowane w ramach Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024

12.08.2024 - 12:40, aktualizacja 28.08.2024 - 09:07
Redakcja: JW

25 września 2024 r. Teatrze Korez o godz. 10:00 odbędzie się wydarzenie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, realizowane w ramach projektu: „Nauka jest wszędzie!”.

Czy jestem osobą kreatywną?
Do czego może nam być potrzebna kreatywność?
Jak definiujemy kreatywność?

Wykład pt. „Witamina K jak KREATYWNOŚĆ” skierowany jest dla wszystkich zainteresowanych tematem, podczas którego dr Magdalena Christ opowie o metodzie Design Thinking i Lego Serios Play.

W tym dniu wspólnie stworzymy klimat sprzyjający twórczości, ale przede wszystkim pochłoniemy inspirującą do nieszablonowego działania dużą dawkę witaminy K.

Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny!

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Partnerami wydarzenia są: Teatr Korez oraz Europe Direct Śląskie.