Wizyta wicepremiera dr. Jarosława Gowina na Uniwersytecie Śląskim

02.03.2018 - 12:58, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

W poniedziałek 5 marca 2018 roku gościem Uniwersytetu Śląskiego będzie wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin, który spotka się ze studentami, by porozmawiać o najważniejszych planowanych zmianach systemowych w polskiej nauce i szkolnictwie wyższym. W rektoracie uczelni gościa podejmie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Spotkanie z młodzieżą akademicką pt. „Reforma dla studenta” rozpocznie się o godz. 16.30 w auli im. Kazimierza Lepszego (budynek rektoratu, Katowice, ul. Bankowa 12). W programie przewidziano wystąpienie wicepremiera dr. Jarosława Gowina oraz panel dyskusyjny. Spotkanie poprowadzą Katarzyna Topolska oraz Michał Budny.

Wicepremier dr Jarosław Gowin

Wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin
fot. Sekcja Prasowa UŚ