Wręczenie certyfikatów absolwentom VII edycji Akademii Dyplomacji

06.09.2021 - 14:02, aktualizacja 06.09.2021 - 14:02
Redakcja: OO
Tagi: Akademia Dyplomacji

Uroczyste wręczenie certyfikatów absolwentom VII edycji Akademii Dyplomacji odbędzie się w piątek 10 września 2021 roku w auli im. K. Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Dyplomacji to inicjatywa edukacyjna Uniwersytetu Śląskiego realizowana w ramach Uniwersytetu Otwartego UŚ. Skierowana jest do wszystkich tych, którzy stoją przed koniecznością stałego pogłębiania wiedzy na temat współczesnego świata, kompetencji miękkich oraz stosun­ków międzynarodowych w wymiarze regionalnym, euro­pejskim i światowym.

Przedsięwzięcie adresowane jest do urzędników administracji państwowej i samorządowej, działaczy po­litycznych i gospodarczych, pracowników firm zarówno prywatnych, jak i publicznych, a także studentów wiążących swoją karierę zawodową z pracą w organizacjach i instytucjach międzynarodowych działających w Polsce i za granicą.

Słuchacze mają okazję szkolić swoje umiejętności po­trzebne do pracy w instytucjach państwowych, korpora­cjach, organizacjach oraz wszędzie tam, gdzie kompetencje społeczne są niezbędne do skutecznej komunikacji.

Obecnie trwa rekrutacja do VIII edycji Akademii Dyplomacji. Szczegóły dostępne są na stronie: akademiadyplomacji.us.edu.pl.