Wykład prof. Macieja Szpunara pt. „Prawo Unii Europejskiej wobec nowych technologii”

30.04.2018 - 11:57, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

9 maja 2018 roku przypada Dzień Europy, czyli rocznica przedstawienia Deklaracji Schumana uchodzącej za początek współczesnego procesu integracji europejskiej. Z tej okazji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego zaplanowano okolicznościowy wykład dr. hab. prof. UŚ Macieja Szpunara – rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Tytuł prelekcji, która rozpocznie się o godz. 10.00 w auli nr 5, brzmi „Prawo Unii Europejskiej wobec nowych technologii”.

plakat w tonacji granatowej z latarnią rzucającą światło na symbol Unii Europejskiej. Na drugim planie budynki parlamentu UE. Na plakacie najważniejsze dane dot. wykładu prof. Macieja Szpunara

return to top