Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

[ZMIANA TERMINU] XIII Ogólnopolskie Seminarium Spektroskopii Mössbauerowskiej – OSSM 2020

28.02.2020 - 11:20, aktualizacja 03.04.2020 - 12:54
Redakcja: OO
Tagi: spektroskopia mössbauerowska

Uwaga

Ze względu na zalecenia polskiego rządu i zarządzenie nr 28/2020 z 12 marca 2020 r. Rektora Uniwersytetu Śląskiego w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, dotyczące imprez masowych, w tym szkoleń i konferencji, nastąpi zmiana terminu OSSM 2020.

Instytut Inżynierii Materiałowej Uniwersytetu Śląskiego organizuje XIII Ogólnopolskie Seminarium Spektroskopii Mössbauerowskiej, które odbywać się będzie od 7 do 10 czerwca 2020 roku w Ustroniu. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele polskich i zagranicznych ośrodków naukowych. Patronat honorowy nad konferencją objął rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Celem międzynarodowego seminarium jest prezentacja najnowszych osiągnięć w zakresie spektometrii mössbauerowskiej, a także popularyzacja tej techniki badawczej wśród doktorantów i studentów. Konferencja umożliwi nie tylko wymianę doświadczeń wśród badaczy stosujących spektroskopię mössbauerowską, lecz także pozwoli nawiązać współpracę między krajowymi i zagranicznymi ośrodkami naukowymi.

return to top