XXI edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

10.10.2023 - 14:19, aktualizacja 13.10.2023 - 09:09
Redakcja: K.S

Od 11 do 12 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywała się XXI edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.

Wydarzenie jest największym i najważniejszym spotkaniem gromadzącym wpływowych liderów samorządu, administracji publicznej, finansów i biznesu. Podczas forum poruszane były tematy dotyczące wdrożeń nowych  ekonomicznych rozwiązań, mających na celu poprawę efektywności wykorzystania zasobów i aktywów, jakimi dysponuje samorząd, oraz przygotowanie JST na obniżone wpływy dochodów powstałe w wyniku zmian prawnych.

W panelu „25 lat Samorządu Województwa Śląskiego” udział wziął prof. dr hab. Ryszard Koziołek – rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Podczas forum było obecne także stanowisko informacyjne Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.