XXII Lokalny Konkurs Krasomówczy

21.03.2018 - 14:08, aktualizacja 21.03.2018 - 14:08
Redakcja: admin

27 marca 2018 r. o godz. 15.10 w auli nr 6 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ odbędzie się XXII edycja Lokalnego Konkursu Krasomówczego. Jego celem jest rozwijanie i doskonalenie umiejętności korzystania ze zdobytej w toku studiów wiedzy prawniczej, a także podkreślenie znaczenia sztuki autoprezentacji, argumentacji oraz oracji. Konkurs adresowany jest studentów prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Zwycięzca lokalnej edycji konkursu wystąpi w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. mec. Joanny Agackiej-Indeckiej, który w tym roku odbędzie się w Poznaniu. Organizatorem XXII Lokalnego Konkursu Krasomówczego jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Katowice.