GEPARD | Spotkanie zespołu projektowego w Uniwersytecie w Miszkolcu

24.11.2023 - 09:49 aktualizacja 27.11.2023 - 09:30
Redakcja: AJS

Zespół zaangażowany w realizację projektu GEPARD spotkał się w dniach 6–7 lipca 2023 r. na Węgrzech na zaproszenie Uniwersytetu w Miszkolcu.

W międzynarodowym gronie osób uczestniczących w spotkaniu omówiono kwestie związane z działaniami na rzecz upowszechnienia rezultatów projektu. Przedstawiono również pilotażowe wersje scenariuszy szkoleń dotyczących równości płci oraz dyskryminacji płciowej w kontekście, który umożliwia zrozumienie tego złożonego problemu w zróżnicowanym środowisku edukacyjnym. Spotkanie zakończyło się panelem dotyczącym wywiadów eksperckich na potrzeby opracowania uniwersalnego planu równości płci.

Więcej informacji na temat postępów prac znajdują się na profilu facebookowym projektu.

wspólne zdjęcie grupy osób Fot. archiwum projektu GEPARD