Cieszyński Kampus Uniwersytecki: Info – Art

05.03.2021 - 09:49, aktualizacja 22.04.2021 - 12:15
Redakcja: DS
logo Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności, Śląskie. Pozytywna Energia, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Okres realizacji: 2007 – 2014
Wartość projektu: 3 594 028,91 PLN
Dofinansowanie z środków UE: 1 614 018,84 PLN

Cel Projektu: dostosowanie 3 obiektów dydaktycznych kampusu (w tym hali sportowej z basenem) usytuowanych w jednym ciągu komunikacyjnym oraz budynku dydaktycznego pn. „Laboratorium Nowych Mediów” dla potrzeb osób niepełnosprawnych; przebudowa i rozbudowa budynku dla „Laboratorium Nowych Mediów” umożliwiająca wprowadzenie nowych standardów kształcenia artystycznego i pedagogicznego poszerzających tradycyjną edukację o współczesne zagadnienia związane z nowymi mediami w sztuce i edukacji; wyposażenie „Laboratorium Nowych Mediów” w urządzenia dydaktyczne i inne pomoce naukowe.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Priorytet: VIII. Infrastruktura edukacyjna Działanie 8.1. Infrastruktura szkolnictwa wyższego.