Konkurs Wyróżnień JM Rektora UŚ za doskonałą dydaktykę w roku akademickim 2023/2024

03.10.2024 - 09:57 aktualizacja 04.10.2024 - 14:59
Redakcja: OO

Zapraszamy Państwa Nauczycieli i Nauczycielki Akademickie do składania wniosków w konkursie Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach za doskonałą dydaktykę w roku akademickim 2023/2024 organizowanego w ramach systemu motywacyjnego w dydaktyce akademickiej (SMoDA) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Konkurs ten od lat podlega stałej ewaluacji i staramy się, aby był możliwie dostępny dla wszystkich osób budujących potencjał dydaktyczny naszego Uniwersytetu. W tym roku dokonaliśmy kilku korekt w Regulaminie konkursu, a dotyczą one:

• sposobu aplikowania do konkursu;
  • sposobu rozstrzygania konkursu;
  • zwiększenia liczby kryteriów (oczywiście proponowane w latach ubiegłych kategorie i kryteria zostały utrzymane w Regulaminie).

Prosimy Państwa o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, bowiem w tym roku o przyznaniu Wyróżnienia decyduje Kapituła Konkursu (szczegółowy skład Kapituły w Regulaminie), a zgłoszenia dokonuje osoba rekomendująca kandydata/kandydatkę wskazana w Regulaminie. Formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany bezpośrednio do osób mogących rekomendować Państwa osiągnięcia do Wyróżnienia JM Rektora, a jest tych osób kilkaset, więc zakładamy, że proces zgłaszania będzie możliwie partycypacyjny. Informacje o konkursie i jego Regulamin dostępne są na stronie: https://us.edu.pl/pracownik/sprawy-dydaktyczne/system-motywacyjny-w-dydaktyce-akademickiej-smoda/listy-gratulacyjne-smoda/. Na wnioski konkursowe czekamy do 20 października 2024 roku (godzina 24.00).

list zwinięty w rulon i zawiązany elegancką wstążką leży na stosie książek