Każda ważna i nowa sytuacja w życiu człowieka wywołuje stres i niepewność. Są to całkiem naturalne reakcje organizmu, nie da się uniknąć stresu, nie warto z nim walczyć. Warto jednak nauczyć się dobrze zarządzać swoimi emocjami i stresem. Jeśli chcesz lepiej radzić sobie w nowych sytuacjach, nauczyć się ufać sobie, ponosić mniejsze koszty psychiczne, a także fizyczne, zapraszamy na wykład. Dowiesz się, jak działa stres, jak sobie z nim radzić i co zrobić, by stres wspierał cię i motywował.
Wykład odbędzie się poprzez program Zoom. Aby skorzystać z tego programu, nie trzeba tworzyć konta, ale potrzebne będzie ściągnięcie go na dysk. Program można pobrać, klikając w link: zoom.us/download (Zoom Client for Meetings). Następnie należy kliknąć dwa razy na ściągnięty plik i zainstalować go na swoim komputerze.
W dniu spotkania, czyli w czwartek 7 maja o godz. 16.00, wystarczy kliknąć na poniższy link prowadzący już bezpośrednio do wykładu: us02web.zoom.us.
ID spotkania: 885-5645-6789
Gdy po kliknięciu w link pojawi się okienko, proszę wybrać opcję „join with computer audio”.
Warto przetestować program i link przed spotkaniem.
Katarzyna Kiepas-Remesz – psycholog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku doradztwo filozoficzne i coaching, w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Brała udział w wielu szkoleniach dotyczących terapii i rozwoju w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Certyfikowany coach w ramach Polskiej Szkoły Coachingu. Ma własną firmę od 2007 roku, w ramach której prowadzi szkolenia z radzenia sobie ze stresem i zarządzania emocjami, komunikacji interpersonalnej, negocjacji, relacji międzyludzkich i rozwiązywania konfliktów, wywierania wpływu i manipulacji, budowania dobrych, psychologii w biznesie, budowania zespołów. Prowadzi indywidualną praktykę jako psycholog i coach. Autorka artykułu „Coaching jako droga do poprawy życia. Analiza kazusów w świetle zasad i narzędzi pracy coacha” wydanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, a także „Coaching- moda czy realne wsparcie w zarządzaniu organizacją oraz rozwoju jednostki? Korzyści i zagrożenia” oraz „Znaczenie i możliwości wykorzystania wyobraźni i kreatywnego myślenia w pracy pedagogicznej z jednostkami i grupami” wydanych w Zeszytach Naukowych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.