Dni Otwarte na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ

11.03.2024 - 14:50, aktualizacja 19.03.2024 - 10:06
Redakcja: K.S

6 marca 2024 roku na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego, filii w Cieszynie, odbyły się Dni Otwarte, których tematem przewodnim był świat „Fantasy”.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia wszyscy zainteresowani mieli okazję zgłębić różnorodne kierunki pedagogiczne, plastyczne, muzyczne oraz nauki o kulturze oferowane przez wydział. Program wydarzenia obejmował warsztaty praktyczne, inspirujące wykłady oraz otwarte spotkania z ekspertami z oferowanych dziedzin. Uczestnicy mieli okazję poznać tajniki tworzenia sztuki, eksplorować możliwości pedagogiczne oraz zgłębiać zagadnienia związane z muzyką i kulturą. Dni Otwarte stanowiły doskonałą okazję do interaktywnej nauki i wymiany doświadczeń dla wszystkich zainteresowanych.

Wydarzenie zyskało szeroką aprobatę ze strony społeczności akademickiej oraz uczniów, którzy z entuzjazmem uczestniczyli we wszystkich zaplanowanych aktywnościach. Dni Otwarte pod hasłem „Fantasy” okazały się nie tylko doskonałą okazją do poznania oferty edukacyjnej uniwersytetu, ale również inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Fot. Konrad Matinyarare

Fot. Damian Krasowski