Gala XVI edycji Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

10.06.2024 - 15:25, aktualizacja 10.06.2024 - 15:25
Redakcja: OO

W piątek 7 czerwca 2024 roku w spinPLACE odbyła się uroczysta gala wręczenia Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. W XVI edycji wyróżniono łącznie 40 osób, w tym 6 z Uniwersytetu Otwartego (Uniwersytet Śląski Dzieci, Uniwersytet Śląski Młodzieży oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku), 27 studentek i studentów oraz 7 doktorantek i doktorantów.

Spośród laureatów XVI edycji konkursu wybrano osoby szczególnie zasłużone dzięki swojej działalności i osiągnięciom. Studentem Roku został Jan Szopa (Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych), natomiast tytuł Doktorantki Roku przyznano Karolinie Kowalskiej.

Szczegółowe informacje: us.edu.pl/uroczysta-gala-xvi-edycji-wyroznien-jm-rektora-uniwersytetu-slaskiego.