Spot 7. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

22.11.2023 - 16:02, aktualizacja 24.11.2023 - 09:05
Redakcja: OO

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) po raz kolejny odbędzie się święto śląskiej nauki – 7. edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE potrwa od 9 do 11 grudnia 2023 roku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło: „Nauka da nam przyszłość”.

Zobacz spot 7. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

(transkrypcja scen w opisie filmu)

7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE organizują: Uniwersytet Śląski w Katowicach (lider i pomysłodawca przedsięwzięcia), Miasto Katowice (miasto gospodarz wydarzenia), Województwo Śląskie i Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (współgospodarze), a także Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Politechnika Częstochowska, Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie.