Nabór aktywności do 8. ŚFN KATOWICE – dofinansowanie

08.05.2024 - 09:41 aktualizacja 09.05.2024 - 11:10
Redakcja: OO
Tagi: Śląski Festiwal Nauki

Trwa nabór aktywności do programu 8. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który potrwa do 12 maja. Tradycyjnie organizatorzy zachęcają do przesyłania propozycji wszelkich działań popularyzujących naukę – wykładów, warsztatów, pokazów, wystaw, wydarzeń artystycznych oraz aktywności innego rodzaju.

Propozycje można zgłaszać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie ŚFN

Wszystkie osoby z afiliacją Uniwersytetu Śląskiego mogą starać się o dofinansowanie prezentowanych aktywności. Aby je otrzymać, spełnionych musi zostać kilka warunków:

• aktywnością musi być stanowisko pokazowe, warsztaty lub wystawa;
  • zgłoszenie musi zostać pozytywnie zweryfikowane przez biuro organizacyjne ŚFN;
  • zgłoszenie aktywności musi zostać przesłane do 12 maja 2024 r.;
  • niezależnie od zgłoszenia głównego należy wypełnić formularz o dofinansowanie najpóźniej do 31 maja 2024 r.

Szczegółowe zasady dofinansowania dostępne są w regulaminie.

ŚFN KATOWICE to święto śląskiej nauki i jedno z największych w Europie wydarzeń o charakterze popularnonaukowym. 8. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się od 7 do 9 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zwieńczy cały rok obchodów przyznania Katowicom tytułu Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Oświetlony napis SCIENCE

fot. Tomasz Kiełkowski