Nabór zgłoszeń do EuroScience Open Forum 2024

09.11.2023 - 12:46 aktualizacja 13.11.2023 - 14:26
Redakcja: wc-a

Grafika promująca konferencję ESOF2024

W październiku 2023 roku rozpoczął się nabór abstraktów do konferencji EuroScience Open Forum 2024, która odbędzie się w dniach 12–15 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przyszłoroczna edycja ESOF jest flagowym wydarzeniem związanym z nadaniem stolicy województwa śląskiego tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024. Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie EuroScience, miasto Katowice oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach – lider Konsorcjum Akademickiego Katowice – Miasto Nauki.

EuroScience Open Forum to odbywająca się co dwa lata prestiżowa międzynarodowa konferencja, która stanowi forum interdyscyplinarnej i przekrojowej debaty na temat kultury naukowej, badań i innowacji. Hasło 11. edycji konferencji „Życie zmienia naukę” oddaje charakter przedsięwzięcia – podczas ESOF2024 uczestnicy rozmawiać będą nie tylko o najnowszych osiągnięciach z różnych dziedzin nauki i sztuki, ale także o wyzwaniach, które świat stawia instytucji uniwersytetu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem konferencji na stronie ESOF2024 oraz zachęcamy pracowników i pracownice uczelni wchodzących w skład konsorcjum do aktywnego w niej uczestniczenia. Wszelkie informacje dotyczące przesyłania zgłoszeń znajdują się na stronie poświęconej konferencji.