51. spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej

08.06.2018 - 13:20 aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

„Jakiego Parku Śląskiego oczekujemy?” – na tak postawione pytanie odpowiedzi szukać będą uczestnicy 51. spotkania Klubu Myśli Ekologicznej, inicjatywy, której celem jest propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie. Organizatorami przedsięwzięcia są: prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego, dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz Katarzyna Pryc, kierownik Kinoteatru Rialto.

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 12 czerwca 2018 roku o godz. 17.30 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach (ul. Św. Jana 24). Gośćmi Klubu Myśli Ekologicznej będą: prezes Parku Śląskiego Aneta Moczkowska oraz prezes Polskiego Towarzystwa Botanicznego i kierownik Pracowni Dokumentacji Botanicznej i Herbarium UŚ dr hab. Adam Rostański.

Szczegółowe informacje na temat działalności Klubu Myśli Ekologicznej dostępne są na stronie: www.klubmysliekologicznej.pl.

Zaproszenie (pdf, 687 kB)

Plakat reklamujący wydarzenie