Badania cytologiczne w ramach projektu „Katowice – Miasto Zdrowia”

06.04.2017 - 10:23 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W środę 6 kwietnia 2017 roku w przychodni CenterMed (Katowice, ul. Uniwersytecka 4) w godz. od 10.00 do 13.00 będzie można wykonać bezpłatne badanie cytologiczne w ramach akcji „Babskie sprawy” będącej częścią projektu profilaktyki zdrowotnej „Katowice – Miasto Zdrowia”. Osoby zainteresowane edukacją hormonalną i antykoncepcją będą również mogły porozmawiać na te tematy ze specjalistami.

Na badania cytologiczne obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 32 359 19 35. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie przez uczestnika deklaracji przystąpienia do Podstawowej Opieki Zdrowotnej w placówce medycznej CenterMed Katowice.

„Katowice – Miasto Zdrowia” to projekt, którego celem jest aktywizacja społeczności akademickiej Katowic w zakresie profilaktyki oraz promowanie nowoczesnych technologii w medycynie. Akcje profilaktyczne organizowane w ramach projektu będą odbywać się na terenie kampusu Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz w placówce medycznej CenterMed.

Projekt, który potrwa do 25 kwietnia, kierowany jest do studentów i pracowników katowickich szkół wyższych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.miastazdrowia.pl.

Plakat promujący akcję