BaseCamp dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

13.08.2021 - 11:56 aktualizacja 21.09.2021 - 08:42
Redakcja: OO
Tagi: studenci

Już od końca września tego roku studenci Uniwersytetu Śląskiego będą mieli możliwość zamieszkania na preferencyjnych warunkach cenowych w nowoczesnym obiekcie BaseCamp przy ul. Paderewskiego 30 w Katowicach.

Dzięki nawiązanej współpracy z obiektem studenci uczelni do 31 października 2021 roku będą mogli dokonywać rezerwacji pokoi na specjalnych warunkach cenowych – przewidziane rabaty wahają się od 20% do 40% od ceny regularnej, w zależności od długości pobytu.

Mieszkańcy BaseCamp będą mieli do dyspozycji nowoczesne apartamenty z własnymi łazienkami oraz opcją kuchni. Ponadto części wspólne zostały zaprojektowane tak, aby budować komfort i zapewniać bezpieczeństwo mieszkańców oraz sprzyjać ich integracji, zabawie, pracy i kreatywnemu myśleniu. W cenie wynajmu BaseCamp oferuje siłownię JustGym, salę kinową, wypożyczalnię rowerów, pokój do gier planszowych  i komputerowych, stoły do ping ponga, piłkarzyki oraz przestrzenie do nauki. Studenci będą również mogli skorzystać z podziemnego garażu oraz pralni. W całym obiekcie jest darmowy dostępu do internetu.

Dedykowany nowo przybyłym osobom BaseLife Team pomoże odnaleźć się w nowym miejscu. Z wynajmu mogą skorzystać studenci zarówno polscy, jak i zagraniczni.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: basecampus.gr8.com.

Studenci zainteresowani szczegółami oferty proszeni są o wysłanie korespondencji na adres e-mail: katowice@basecampstudent.com. Po dokonaniu rezerwacji na stronie BaseCamp na powyższy adres e-mail należy przesłać wiadomość z kodem: „BASECAMP❤️SILESIA”. Zniżka zostanie wprowadzana w systemie przez pracowników BaseCamp.

budynek

Wizualizacja budynku – widok z frontu | mat. BaseCamp