Dzień Otwarty w Głównym Instytucie Górnictwa

07.10.2016 - 09:10 aktualizacja 07.10.2016 - 09:10
Redakcja: admin

Z inicjatywy Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego 21 października 2016 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w auli Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach (plac Gwarków 1, III piętro) odbędzie się Dzień Otwarty. Spotkanie adresowane jest do studentów ostatniego roku studiów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego następujących kierunków: ochrona środowiska, chemia, inżynieria materiałowa, geologia oraz socjologia (dział badań społecznych).

W ramach Dnia Otwartego uczestnicy dowiedzą się więcej na temat specyfiki działania instytutu, realizowanych projektów międzynarodowych oraz wybranych jednostek badawczych.

Główny Instytut Górnictwa to instytut badawczy podporządkowany Ministrowi Energii, zatrudniający ponad 500 osób. Działalność Instytutu koncentruje się na rozwiązywaniu problemów związanych z przemysłem wydobywczym surowców mineralnych, szczególnie z górnictwem podziemnym węgla i rud metali.

Zapisy trwają do 19 października i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem: 32 359 19 82.