Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje”

21.04.2017 - 09:33 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W sobotę 22 kwietnia 2017 roku w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach (ul. Wyszyńskiego 7) odbędzie się Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje” połączony z 20. Giełdą Wydawców. W ramach wydarzenia dla nauczycieli wszystkich specjalności i poziomów edukacyjnych przygotowano warsztaty metodyczne prowadzone przez konsultantów ośrodka i przez zaproszonych specjalistów. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w zajęciach służących rozwojowi osobowości oraz spotkaniach autorskich z twórcami.

Festiwal Edukacyjny będzie również okazją do prezentacji instytucji kulturalnych i naukowych. Wezmą w nim udział między innymi przedstawiciele Biura Promocji Uniwersytetu Śląskiego, przy stoisku uczelni będzie można uzyskać informacje na temat rekrutacji oraz studiów na Uniwersytecie Śląskim.

Program wydarzenia (pdf)