II edycja projektu EEC – Liderzy przyszłości

31.03.2016 - 13:05 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

Do 17 kwietnia 2016 r. trwa nabór wniosków do II edycji projektu EEC – Liderzy przyszłości, będących zaproszeniem do współpracy studentów podczas VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2016, który odbywał się będzie od 18 do 20 maja w Katowicach.

Projekt EEC – Liderzy przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji międzynarodowych spotkań, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie:

http://www.eecpoland.eu/2016/pl/liderzy-przyszlosci/25/ (EEC – Liderzy przyszłości).

plakat promujący program EEC - Liderzy przyszłości