Kolejna edycja programu Corporate Readiness Certificate

31.01.2020 - 16:25 aktualizacja 03.02.2020 - 15:13
Redakcja: OO

Uniwersytet Śląski w Katowicach po raz kolejny współorganizuje wraz z firmami z branży IT kolejną edycję programu edukacyjnego Corporate Readiness Certificate, realizowanego od 2014 roku. Program skierowany jest do absolwentów i studentów szkół wyższych, którzy chcą zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu IT i systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach oraz poznać nowe obszary działalności biznesowej.

Udział w kursie jest bezpłatny. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Absolwenci programu CRC mogą otrzymać zaproszenie na praktyki oraz staże w firmach partnerskich. Zgłoszenia udziału przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier.