Kolejne spotkania w ramach cyklu „Meet IT”

28.04.2016 - 15:25 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

12 maja 2016 roku o godz. 9.00 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach rozpocznie się pierwsze z trzech spotkań „Meet IT”, którego tematem przewodnim będzie rola IT w zarządzaniu organizacją. Prelegenci wprowadzą uczestników w zagadnienia dotyczące klas systemów IT w zarządzaniu, optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem oprogramowania typu ERP oraz zarządzaniem portfelami aplikacji, technologii i projektów. Pojawi się również kwestia zarządzania incydentami bezpieczeństwa, a także typy zachowań ludzi i związanych z tym mechanizmów wywierania wpływu.

Następne spotkania „Meet IT” zaplanowane zostały na 2 czerwca w Krakowie i 23 czerwca we Wrocławiu. Program wydarzenia dostępny jest na stronie: http://meetit.org.pl/program.

„Meet IT” to cykl spotkań organizowanych przez 3S dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w firmach i instytucjach. Spotkania odbywają się w Katowicach od października 2012 roku oraz w Krakowie od kwietnia 2015 roku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie: www.meetit.org.pl. Jednym z partnerów spotkania jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Plakat promujący czerwcowe spotkania w ramach "Meet IT"