Komunikat ws. funkcjonowania Uniwersytetu Śląskiego od 10 stycznia 2022 r. w związku z COVID-19

05.01.2022 - 15:06 aktualizacja 19.04.2022 - 10:33
Redakcja: OO
Tagi: komunikaty

Szanowni Państwo,

10 stycznia 2022 r. wracamy do pracy i kształcenia w systemie, który funkcjonował przed 20 grudnia 2021 r. Oznacza to, że zajęcia będą prowadzone w sposób mieszany (kontaktowy i zdalny), według planów przygotowanych na wydziałach przed przerwą świąteczno-noworoczną. Praca administracyjna będzie organizowana zgodnie z zasadami określonymi w komunikacie z dn. 1 grudnia 2021 r.

Informacje o przebiegu nadchodzącej sesji egzaminacyjnej zostaną Państwu przekazane nie później niż 20 stycznia 2022 r. Sposoby przeprowadzenia poszczególnych egzaminów będą opracowane przez rady dydaktyczne pod kierunkiem dziekanów i dyrektorów kierunków przy współpracy z wydziałowymi radami samorządu studenckiego.

Życzę Państwu w Nowym Roku zdrowia i uporczywej nadziei na lepsze
prof. dr hab. Ryszard Koziołek
Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

pióro leżące na notatniku/fountain pen on a notebook