Książka dr Weroniki Dragan nagrodzona podczas Warszawskich Targów Książki 2022

31.05.2022 - 11:12 aktualizacja 01.06.2022 - 11:48
Redakcja: OO

Książka pt. „Kształtowanie układów urbanistycznych i przestrzennych dawnych granicznych ośrodków kolejowych Polski” autorstwa dr Weroniki Dragan z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego zdobyła nagrodę rektora Politechniki Warszawskiej ACADEMIA 2022 dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych. Książka została wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego. Wyróżnienie wręczono 27 maja 2022 roku podczas Warszawskich Targów Książki.

Nagroda jest przyznawana za wartość naukową i edytorską dzieła. W prace nad książką zaangażowany był zespół z Wydawnictwa UŚ w składzie: Anna Piwowarczyk (redaktor), Małgorzata Pleśniar (redaktor techniczny), Tomasz Tomczuk (projektant okładki), Marzena Marczyk (korektor), Edward Wilk (łamanie) i Przemysław Pieniążek (redaktor inicjujący).

okładka książki dr Weroniki Dragan

mat. Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego