Kurs oraz cykl seminariów online przygotowanych w oparciu o konferencję „Languages & Emotions, Języki i emocje”

31.05.2017 - 16:21 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

Informujemy, że organizatorzy II Międzynarodowej Konferencji „Languages & Emotions, Języki i emocje” przygotowują certyfikowany dostępny online kurs, który jest opracowywany na podstawie wystąpień i warsztatów prezentowanych podczas wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisać się do newslettera dostępnego na stronie: www.languagesandemotions.eu. Nagrania opublikowane w ramach kursu będą opatrzone polskimi napisami, dołączone do nich zostaną m.in. materiały filmowe oraz prezentacje multimedialne.

Ponadto 12 czerwca 2017 roku o godz. 20.00 rozpocznie się pierwsze spotkanie z cyklu bezpłatnych seminariów online, podczas których zaproszeni specjaliści odpowiadać będą na pytania związane z konferencyjnymi tematami dotyczącymi:

• wielojęzyczności oraz emocji,
  • dwujęzyczności zamierzonej (nienatywnej),
  • mutyzmu, autyzmu i jąkania.

Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną – e-mail: webinar@languagesandemotions.eu.

II Międzynarodowa Konferencja „Languages & Emotions, Języki i emocje”, która odbywała się od 20 do 22 kwietnia 2017 roku, zorganizowana została przez: Instytut Języków Romańskich i Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny oraz Miasto Katowice. Pomysłodawcą i koordynatorem konferencji była dr Sonia Szramek-Karcz z Zakładu Językoznawstwa Stosowanego i Translatoryki Wydziału Filologicznego UŚ. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Katowic dr Marcin Krupa.

Logo konferencji „Languages & Emotions, Języki i emocje”

Logotypy organizatorów oraz partnerów: Uniwersytetu Śląskiego, Miasta Katowice oraz Prezydenta Katowic, a także SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołeczny