Kursy językowe Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

04.10.2016 - 15:30 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

W poniedziałek 17 października 2016 roku rozpoczną się zajęcia w ramach kolejnej edycji kursów dokształcających z języków obcych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego. Program obejmuje zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, jak również kursy specjalistyczne (język prawniczy, język angielski w karierze zawodowej) i przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE) oraz do matury.

Studenci mają możliwość kontynuacji nauki języka obcego po zakończeniu lektoratu. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu o nowoczesne metody nauczania.

Grafika dotycząca kursów językowych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Zapisy trwają do 17 października. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl.

Harmonogram kursów (dokument pdf)