Kursy otwarte – nowa inicjatywa naukowo-edukacyjna Uniwersytetu Otwartego

10.01.2020 - 15:08 aktualizacja 10.01.2020 - 15:08
Redakcja: OO

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza do udziału w kursach otwartych – nowej inicjatywie naukowo-edukacyjnej skierowanej do osób, które ukończyły 18 lat, w tym młodzieży licealnej, studentów oraz osób spoza środowiska akademickiego, chcących rozwinąć swoje kompetencje lub nabyć nowe umiejętności.

W programie zimowej edycji znalazło się trzynaście praktycznych kursów, które dotyczyć będą m.in.: mediacji, copywritingu, marketingu, komunikacji, tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem systemów zarządzania treścią, coachingu kariery, stresu i towarzyszących mu emocji, negocjacji, zarządzania czasem, fotografii artystycznej, a także języka tajskiego.

Szkolenia są płatne. Koszt to 275 zł za 15 godzin kursu. Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych w dni robocze. Warunkiem uruchomienia kursu jest utworzenie się przynajmniej piętnastoosobowej grupy.

Pytania dotyczące szkoleń można kierować drogą elektroniczną – e-mail: matylda.sek@us.edu.pl, uniwersytetotwarty@us.edu.pl lub telefonicznie: 32 359 21 45.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.uniwersytetotwarty.us.edu.pl.

plakat: kursy otwarte