Spot 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

23.12.2019 - 09:46, aktualizacja 02.01.2020 - 13:34
Redakcja: OO

Nowy spot promujący 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE jest zapowiedzią tego, co czeka uczestników już w styczniu. Spot został zrealizowany w wielu miejscach, m.in. na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego, Politechnice Śląskiej, Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Akademii Sztuk Pięknych czy na zamku w Chudowie, a wystąpili w nim zarówno studenci Uniwersytetu Śląskiego, jak i osoby z otoczenia akademickiego.

4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE będzie odbywać się od 25 do 27 stycznia 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pod hasłem: „Nauka jest bliżej”. Podczas wydarzenia naukowcy i badacze z wielu dziedzin zaprezentują swoje osiągnięcia, jak również wspólnie z uczestnikami będą starali się odkrywać nieznane obszary nauki.

Liderem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.