Nabór do kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”

26.01.2023 - 15:46 aktualizacja 26.01.2023 - 15:46
Redakcja: OO

Rzecznik praw studenta i doktoranta dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”.

Celem projektu jest zapewnienie studentom i studentkom możliwości głębszego rozumienia swoich potrzeb, zasobów i ograniczeń, aby ułatwić proces świadomych zmian. Uczestnictwo w grupie pozwala lepiej się komunikować: uważniej słuchać i jaśniej wypowiadać własne potrzeby. Daje szansę na wzrost świadomości własnego stanu psychicznego i lepsze radzenie sobie z trudnościami. Umożliwia też rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez psychoterapeutki nurtu Gestalt.

Spotkania są bezpłatne i będą realizowane od połowy marca do czerwca 2023.

Spotkania będą odbywać się w czwartki w godz. 9.30–12.30 (grupa 1 poranna) i 15.30–18.30 (grupa 2 popołudniowa) na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 11b, pokój 2.42).

Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 5 marca 2023 roku.

Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego.

osoby robiące notatki

Photo by Douglas Lopez on Unsplash