Nabór na szkolenie online „Prewencja dyskryminacji i mobbingu w środowisku pracy”

15.02.2022 - 13:34 aktualizacja 18.02.2022 - 17:52
Redakcja: AJS

Na pierwszy kwartał 2022 roku została zaplanowana realizacja szkolenia pn. „Prewencja dyskryminacji i mobbingu w środowisku miejscu pracy” dla trzech grup pracowników kadry administracyjnej i zarządzającej.

Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy na temat równouprawnienia, dyskryminacji oraz mobbingu. Uczestnicy uzyskają informacje na temat: przejawów mobbingu oraz dyskryminacji, a także skutków, które wywołują one w organizacjach. Poznają metody przeciwdziałania niepożądanym zachowaniom typu dyskryminacja i mobbing, a także zapoznają się z konsekwencjami prawnymi. Szkolenie przyczynić się do wzmocnienia umiejętności identyfikowania, reagowania oraz przeciwdziałania patologicznym zachowaniom oraz postawom w miejscu pracy.

Szkolenia finansowane są z projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”. Informacje dotyczące naboru oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie projektu: