Nabór zgłoszeń do XV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora

27.02.2023 - 14:22 aktualizacja 01.03.2023 - 11:04
Redakcja: OO
Tagi: studenci

Do 12 kwietnia 2023 roku do godz. 23.59 trwa przyjmowanie zgłoszeń studentów i doktorantów do XV edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Wyróżnienia są przyznawane za działalność i osiągnięcia w wielu różnych dziedzinach: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej oraz za inicjowanie i rozwijanie życia studenckiego. Nagrodzie podlegają nie tylko indywidualne sukcesy, ale także działania społeczne. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie może uzyskać student i doktorant na Uniwersytecie Śląskim.

Procedura konkursowa, tradycyjnie już, zostanie przeprowadzona zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków.

Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

grafika promująca nabór do XV edycji Wyróżnień JM Rektora

Różnobarwna mandala – znak graficzny Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego