Nagroda „PRom” dla zespołu UŚ za 6. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

19.06.2023 - 09:26 aktualizacja 23.06.2023 - 12:33
Redakcja: OO

16 czerwca 2023 roku odbyło się wręczenie nagród w konkursie Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” 2023. Uniwersytet Śląski w Katowicach został laureatem w kategorii popularyzacja nauki za 6. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE.

Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” przyznawane są za działania komunikacyjne, informacyjne i promocyjne prowadzone przez i na rzecz uczelni w Polsce. Celem konkursu jest wspieranie i nagradzanie najlepszych, twórczych i efektywnych działań w obszarze komunikacji, praktyki i inicjatyw promocyjnych.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Co roku na program festiwalu składają się setki różnorodnych aktywności popularyzujących naukę i sztukę: wykłady, warsztaty, stanowiska pokazowe, wystawy, koncerty, spotkania z gośćmi specjalnymi i inne. Szósta edycja wydarzenia odbywała się od 3 do 5 grudnia 2022 roku.

statuetka i dyplom dla UŚ

mat. Uniwersytet Śląski w Katowicach