Nagroda „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” dla rektora UŚ

29.05.2023 - 13:01 aktualizacja 30.05.2023 - 11:07
Redakcja: OO

Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ryszard Koziołek otrzymał nagrodę „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” podczas XXVIII Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Wyróżnienie w tej kategorii przyznawane jest za realizowanie współpracy pomiędzy samorządem gospodarczym a samorządem terytorialnym, a także za wszechstronne i niekonwencjonalne działania sprzyjające rozwojowi rzemiosła oraz małej i średniej przedsiębiorczości na Śląsku. W tym roku nagrodą „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” docenione zostały także m.in. prof. dr hab. inż. Celina Olszak – rektorka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – rektorka Akademii WSB.

Gala wręczenia nagród odbyła się 26 maja 2023 roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

rektor UŚ z nagrodą „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła”

mat. Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach