Nowa usługa CINiB-y – dostęp do biblioteki e-booków

01.09.2021 - 16:17 aktualizacja 03.09.2021 - 11:23
Redakcja: OO

Od września 2021 roku studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach będą mogli otrzymać dostęp do biblioteki e-booków Legimi, w której znajduje się kilkadziesiąt tysięcy tytułów.

W celu uzyskania możliwości wypożyczania e-booków czytelnicy proszeni są o wysyłanie zgłoszenia na adres: legimi@ciniba.edu.pl. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz jednostkę UŚ, w której dany pracownik jest zatrudniony, a w przypadku studentów – kierunek studiów. Dostęp do czytelni internetowej Legimi mogą uzyskać jedynie osoby posiadające aktywne konto biblioteczne.

Każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. Dostęp do Legimi jest bezpłatny i będzie ważny przez 3 miesiące od daty aktywacji kodu otrzymanego podczas rejestracji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.legimi.pl/biblioteka_bus.

czytnik e-booków leżący na stole

fot. Unsplash