24.04.2017 - 10:16 aktualizacja 24.04.2017 - 10:16
Redakcja: admin

8 maja 2017 roku o godz. 15.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) rozpocznie się V Otwarte Spotkanie Dydaktyczne poświęcone edukacji spersonalizowanej i tutoringowi. W programie wydarzenia zaplanowano wykład pt. „Tutoring na tle współczesnych zmian w szkolnictwie wyższym. Zagrożenie wykluczeniem czy nowa jakość kształcenia?” dr Beaty Karpińskiej-Musiał z Uniwersytetu Gdańskiego, która w latach 2014–2016 zrealizowała największy jak dotąd w Polsce projekt przygotowań oraz wdrożeń tutoringu w struktury publicznego kształcenia uniwersyteckiego (Projekt „IQ” – IdealQuality in Good Quantity).

W spotkaniu udział wezmą między innymi pracownicy Wydziału Nauk o Ziemi, którzy podejmują próbę wdrażania metody tutoringu w pracy ze studentami.

Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłaszać do 7 maja drogą elektroniczną, przesyłając e-maila na adres: cku@us.edu.pl. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku