Rejestracja na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025

24.09.2024 - 11:15 aktualizacja 25.09.2024 - 12:34
Redakcja: K.S

Już 27 września odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń roku akademickiego – Międzyuczelniana Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 w Europejskim Mieście Nauki Katowice 2024. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Norman Davies, który wygłosi wykład „Wiedza i niewiedza: czy Zachód rozumie wszystko?” (wykład w języku polskim). W programie wydarzenia przewidziano również koncert z utworami Stanisława Moniuszki i Antonina Dvoraka.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach! Aby wysłuchać wykładu prof. Normana Daviesa i wziąć udział w wyjątkowym koncercie w NOSPR należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (formularze są dostępne w języku polskim i języku angielskim).

Wydarzenia związane ze świętowaniem nowego roku akademickiego potrwają cały dzień. Liczne atrakcje zaplanowano także na katowickim Rynku, a Radio Nowy Świat zrealizuje program na żywo z budynku spinPLACE. Podobnie jak w poprzednich latach czeka nas również przemarsz orszaków rektorskich do siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR).

Więcej informacji na stronie Międzyuczelnianej Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025.

fot. Małgorzata Dymowska