Rekrutacja na studia podyplomowe od semestru letniego 2021/2022

17.01.2022 - 11:39 aktualizacja 18.02.2022 - 11:02
Redakcja: OO
Tagi: rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach rozpoczynające się od semestru letniego 2021/2022.

Wśród oferty studiów podyplomowych znajdują się studia kwalifikacyjne:

• logopedia i medialna emisja głosu, specjalność: neurologopedia,
  • bibliotekoznawstwo i informacja naukowa,
  • nauczanie kultury polskiej i języka polskiego jako obcego,

a także studia doskonalące:

• historia sztuki,
  • prawo gospodarcze i handlowe,
  • Lider – kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego,
  • prawo i polityka w społeczna w ubezpieczeniach społecznych.

Studia podyplomowe to dobry wybór dla osób, które chcą pogłębić specjalistyczną wiedzę, zdobyć nowe kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Są także gwarancją rozwinięcia potencjału zawodowego, który pozwoli zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Kadrę wykładowców i trenerów stanowią doświadczeni pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz współpracujący z uczelnią eksperci i specjaliści z danej dziedziny, wieloletni praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym.

Studia będą realizowane w wersji hybrydowej.

Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona jest online w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Informacje o terminach składania dokumentów znajdują się w zakładkach poszczególnych kierunków.

Szczegółowe informacje dotyczące programów dostępne są na stronie internetowej: www.studiapodyplomowe.us.edu.pl.

zdjęcie dziewczyny z plecakiem i książką, tekst: studia podyplomowe, specjalistyczna wiedza, kadra praktykantów, nowoczesne metody, studiuj z nami, www.studiapodyplomowe.us.edu.pl