Spektakl „OBERTANIEC Oberwaniec” w Pałacu Młodzieży

15.04.2016 - 16:37 aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

25 kwietnia 2016 roku o godz. 19.30 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26, Katowice) odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „OBERTANIEC Oberwaniec”. Nawiązuje on do historii polskich form muzycznych, folkloru, ale i nowatorskiego brzmienia muzycznego o zabarwieniu tradycyjnych linii melodycznych.

W spektaklu uczestniczą tancerze i muzycy związani ze środowiskiem akademickim, m.in. artyści z Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” Uniwersytetu Śląskiego, Akademickiego Zespołu Tańca Politechniki Śląskiej „Dąbrowiacy” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Silesianie” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Choreografię przygotowała Zofia Czechlewska, scenografię Barbara Kowaczek-Jędrasik, a koordynatorem spektaklu jest Barbara Uracz, kierownik Studenckiego Zespółu Pieśni i Tańca „Katowice”.

Bilety dostępne są na stronie: www.ticketportal.pl

Plakat promujący spektakl