Spotkanie pt. „Agenda Business Mixer”

28.06.2016 - 09:29 aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

6 lipca 2016 roku o godz. 17.00 w restauracji „Szyb Maciej” w Zabrzu odbędzie się spotkanie pt. „Agenda Business Mixer”, organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Śląsk w ramach cyklu „Business Mixer”. Celem projektu jest integracja środowiska młodych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które planują założenie swojej działalności.

Gośćmi tej edycji wydarzenia będą: Małgorzata Mańka-Szulik – prezydent Zabrza oraz Alina Nowak – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana idea oraz kształt programu „Człowiek z Inicjatywą II”, a jego uczestnicy przedstawią swoje prezentacje. Wydarzenie będzie także okazją do omówienia działalności Zabrzańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz form wsparcia, które oferuje.

Partnerem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Śląsk jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.