Sukcesy reprezentacji UŚ na Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej

01.06.2017 - 09:01 aktualizacja 01.06.2017 - 09:01
Redakcja: admin

Od 28 do 30 maja 2017 roku w Dąbrowie Górniczej odbywał się półfinał D Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, w którym udział wzięli reprezentanci Uniwersytetu Śląskiego. W konkurencji kobiet, trenowane przez mgr. Janusza Hajduka, Dominika Bałdys z Wydziału Nauk o Ziemi oraz Karina Jakuć z Wydziału Filologicznego zajęły pierwsze miejsce. W konkurencji mężczyzn Daniel Zych z Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach i Błażej Podleśny z Wydziału Nauk Społecznych uplasowali się na czwartej pozycji. Ich trenerem jest mgr Krzysztof Zabielny.

Obie drużyny awansowały do finałów Akademickich Mistrzostw Polski, które odbywać się będą od 8 do 11 czerwca w Gdyni.